Привітання з ювілеєм старосту Цвітівського старостинського Трибухівської сільської ради БІДУ ГАННУ МИКОЛАЇВНУ!

Дата: 09.05.2023 10:41

Сьогодні, 9 травня,  лунають сердечні вітання з нагоди  60-го ювілею на адресу енергійної, щирої та доброзичливої жінки – старости Цвітівського старостинського округу Трибухівської сільської ради      ГАННИ МИКОЛАЇВНИ БІДИ!

Шановна Ганно Миколаївно!

Прийміть найщиріші вітання з ювілейним Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я та міцності духу, миру та благополуччя, життєвої наснаги та добробуту,  оптимізму і відданого служіння на благо жителів рідного села та Трибухівської територіальної громади!

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи! Нехай завжди Вас  зігріває  тепло людської подяки за добрі справи! Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення!

З ЮВІЛЕЄМ!

З повагою та найщирішими побажаннями сільський голова Олег КОВДРИН, депутатський корпус, виконавчий комітет, старости та працівники Трибухівської сільської ради.