Активні програми підтримки та розвитку бізнесу за сприянням державної слу-жби зайнятості

Дата: 01.05.2023 09:47

28 квітня  2023 року, о 1100 год,  в приміщенні Бучацького управління Чортківської філії Тернопільського центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Активні програми підтримки та розвитку бізнесу за сприянням державної служби зайнятості».

Метою організації заходу було зміцнення співпраці з роботодавцями, презентація послуг служби зайнятості та  реалізації  її активних програм, підвищення рівня конкурентоспроможності працівників та працевлаштування безробітних громадян,  а також розширення публічності  у діяльності служби зайнятості.

У  заході  взяли участь представники кадрових служб  5–и роботодавців: ТОВ «Бучач-агро», ТОВ «Бучацький сирзавод», МПП «Смолоскип», ТОВ  «Кам’яні справи» та ФОП   Володимира Гриньківа.

Фахівці управління Наталія Хабурська та Лариса Шпак  проінформували  про можливість підвищення професійного рівня  працівників  за сприянням державної служби зайнятості через отримання ваучера та надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних.