У Трибухівській сільській раді проведено нараду щодо протидії злочинам, учиненим щодо осіб похилого віку

Дата: 07.04.2023 15:09

06.04.2023 року в приміщенні Трибухівської сільської ради начальником СППП ВП №2 майора поліції Богданом Музикою проведено нараду щодо протидії злочинам, учиненим щодо осіб похилого віку за участі представників Трибухівської сільської ради, КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», КНП «Трибухівський центр первинної медико-санітарної допомоги», поліцейського офіцера громади, ст. лейтенанта Олега Кулика.

Присутні заслухали інформацію начальника СППП  ВП  №2 майора поліції Богдана Музики про стан профілактичної та попереджувальної роботи щодо запобігання злочинів, скоєних на побутовому рівні, в стані алкогольного сп’яніння проти одиноких, престарілих громадян та попередження тяжких злочинів проти осіб похилого віку за підсумками 2022 року.

Поліцейський офіцер громади Олег Кулик поінформував присутніх про статистику скоєних неправомірних дій щодо громадян даної категорії, їх видів, а також про рекомендації в роботі відповідних служб, по недопущенню скоєння злочинів проти осіб похилого віку.

Також перед учасниками наради виступили начальник відділу з питань соціального захисту населення Трибухівської сільської ради Інна П’янтківська  та директор КУ «Центру надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліка Міщанчук, які ознайомили присутніх з роботою, пов'язаної з даною категорією громадян, а також про форми та методи роботи, які б унеможливлювали скоєння протиправних дій щодо людей похилого віку.

За підсумками засідання прийнято рішення щодо затвердження розпорядженням Трибухівського сільського голови плану заходів «Щодо протидії злочинам, учиненим стосовно осіб похилого віку», в якому обумовити проведення всієї роботи в даному напрямку з призначенням відповідальних.