ДОПОМАГАЄМО ВІЙСЬКОВИМ

Дата: 09.03.2023 18:24

Україна продовжує боротьбу за свою свободу і незалежність, протистояючи  дикій, злиденній орді з московських боліт.

Сьогодні, як ніколи, кожен на своєму місці повинен в першу чергу допомагати  своїй  славній армії, своїм кращим  синам та донькам, які стоять на перших рубежах її захисту, адже від цього залежатиме наше життя та життя наших майбутніх поколінь.

Відрадно відзначити, що жителі Трибухівської громади завжди за першим покликом відгукуються на потреби наших доблесних ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Цього разу виникла необхідність допомогти нашим воїнам, які перебувають на лікуванні, після поранень в Тернопільській обласній лікарні. Виникла необхідність покращити якість харчування наших воїнів та допомогти обласній лікарні продуктами харчування.

Щиро і миттєво відреагували на цю потребу жителі Пилявського старостинського округута всі працівники Трибухівської сільської ради. Люди принесли овочі, фрукти, солодощі, консервації, різні смаколики, чаї, каву і тощо. Хто міг то надав фінансову підтримку. На ці кошти для воїнів було закуплено вершкове масло та ковбасні вироби, як просив колектив лікарні, що піклується нашими захисниками.

Тож щира подяка всім людям, які допомогли нам провести дану акцію і найперше дали зрозуміти нашим велетам духу і свободи, нашим рідним захисникам, що ми з ними, ми їх шануємо, цінуємо і будемо підтримувати завжди скільки буде на це потреба…