У Трибухівській територіальній громаді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 16.02.2023 17:24

16 лютого 2023 року під головуванням Трибухівського сільської голови  Олега КОВДРИНА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті сільської ради.

На порядку денному розглядалися такі питання: про затвердження складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та про затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.