Повідомлення про зміну тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення та захоронення) з 1 березня 2023 року.

Дата: 08.02.2023 17:14

Керуючись п.4 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130, комунальне підприємство «Вільховець»  Трибухівської сільської ради  повідомляє про зміну тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення та захоронення) у зв’язку із підвищенням цін на паливно-мастильні та інші матеріальні ресурси, а також збільшенням інших складових з незалежних від підприємства причин. Рішення про затвердження тарифів прийняте виконавчим комітетом Трибухівської сільської ради 31.01.2023 №04 «Про встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами».

З 1 березня 2023 року:

1. Вивезення та захоронення твердих побутових відходів:
    – населення: за 1 м3 – 120.00 грн.
    – на одного чоловіка в місяць – 20.00 грн.(виходячи з норми накопичення твердих побутових відходів на одну людину – 2 м3 в рік (2м3*120/12 міс.=20.00грн.))
  2. Для бюджетних установ за 1 м3 – 120.00грн.
  3. Для інших споживачів за 1 м3 – 120.00 грн.

Послуги з вивозу твердих побутових відходів надаються згідно графіків та договорів.

Послуга з вивезення твердих побутових відходів, приведена у відповідність до рівня цін матеріальних ресурсів 2023 року, витрат на оплату праці та обсягу надання послуг.

Фото без опису​​​​​​​