З Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 13:16

Фото без опису

Сьогодні зранена християнська Україна відзначає Різдво Христове. У ці святкові дні кожен із нас вірить і знає, що народження Спасителя обов’язково ознаменує початок Великої Перемоги  світла над темрявою, добра над злом, України над віковічними її ворогами.

Сповнені надією, ми складаємо новонародженому Ісусові щиру молитву і уклінно просимо передовсім Божої опіки для тих, хто захищає нас на полі бою та  благаємо покровительства небесного для нашої України.

Разом з Різдвом Христа у кожну домівку приходить надія, кожен з нас сподівається на дароване Богом благословення та зцілення душі. Христос народився, щоб бути з нами повсякчас, щоб огорнути кожного, хто потребує, своєю опікою. Тож, славімо Його, плекаймо віру, допомагаймо  ближнім так, як учив наш Спаситель!

А в цей світлий День ми щиро вітаємо усіх з найочікуванішими зимовими святами! Хай збуваються мрії, щедро множиться добро у кожному домі. Нехай Новий 2023 рік Божий принесе для нас усіх мирне небо, радість життя, здоров’я та любов, а Різдво Христове – додасть всім сили, звеселить кожну родину і подарує диво… А головне, щоб якнайшвидше ми дочекались Перемоги і всі наші захисники та захисниці повернулись додому.

Христос рождається!

Славімо Його!

З повагою, щирими привітаннями та із вірою у Перемогу депутатський корпус, виконавчий комітет  та голова Трибухівської сільської ради, Олег КОВДРИН

Фото без опису