Про навчальну онлайн Платформу

Дата: 02.01.2023 10:29

За інформацією Міністерства соціальної політики в грудні 2022 року почала діяти навчальна онлайн Платформа соціальної політики створена Міністерством соціальної політики у співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядових реформ  в Україні».

Платформа слугує онлайн майданчиком для системного навчання представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг, організацій, які працюють у соціальній сфері з питань захисту та забезпечення прав дитини, здійснення соціальної роботи в громаді, організації надання соціальних послуг.

Головною метою даного навчання є покращення ефективності та якості соціальної підтримки населення в громадах, захисту прав дитини, протидія домашньому насильству , торгівлі людьми тощо.

Платформа доступна за посиланням: https://socialacademy.gov.ua/