Вітання з Різдвом Христовим за Григоріанським календарем!

Дата: 24.12.2022 19:45

Фото без описуШановні віряни західного обряду та всі, хто цього року, разом із більшістю європейців святкують  Різдво Христове в ніч з 24 на 25 грудня!

У наші серця,оселі і храми всезігріваючим світлом прийшло величне свято - Різдво Христове, яке приносить радість зустрічі з дорогими людьми, зцілює стомлену клопотами душу й повертає сили, розтрачені на вітрах життя.

У Різдвяну ніч трапляються дива і загадані бажання здійснюються. Тож давайте, зі щирою вірою у серці, всі разом загадаємо найзаповітнішу мрію для кожного українця – мир на нашій землі та єднання всієї України у щирому пориві змінити життя на краще.

А коли зійде на небі Вифлеємська зоря – помолімося за тих, хто не з нами. За безстрашних героїв, які віддали свої життя в боротьбі за Україну. І за наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічку на передовій, в бліндажах та окопах.

Бажаю всім безмежної любові до ближнього, міцної віри в серці, натхнення у здійсненні благородних справ.

Нехай кожна оселя, в цей день, наповниться світлою радістю  та дзвінким дитячим сміхом, прийдешній рік для всіх нас буде багатим на добро, принесе мир на нашій землі, обдарує добробутм щедрою долею і міцним здоров’ям, втілить в життя всі плани і задуми.

Христос народився! Славімо його!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.