Дата: 13.12.2022 09:44

Згідно розпорядження сільського голови № 192-од «Про скликання двадцять шостої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання» від 05.12.2022 року,  у середу, 14 грудня 2022 року о 16:00 год., в залі засідань відбудеться двадцять шоста сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання з дотриманням заходів безпеки у разі оголошення повітряної тривоги та з порядком денним:

1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки  регуляторних  актів Трибухівської сільської ради на 2023 рік.
    1. Про затвердження плану роботи Трибухівської сільської ради на 2023 рік.
    2. Про затвердження структури Трибухівської сільської ради, штатного розпису та кошторису витрат на утримання апарату Трибухівської  сільської  ради,  умов оплати праці працівників і  посадових осіб місцевого самоврядування  на 2022 рік.
    1. Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі земельних ресурсів, архітектури та містобудування Трибухівської сільської ради, затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду та складу ради.
    2. Про проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення під польовими дорогами та проектними польовими дорогами.
    3. Про внесення змін до комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на території Трибухівської ОТГ на 2021 - 2023 роки.
    4. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства Трибухівської сільської ради на 2023-2025 роки.
    5. Про передачу основних засобів.
    6. Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
    7. Про надання сільському голові матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб.
    1. Про розгляд заяви Кравець Оксани Тадеївни.
    2. Про розгляд заяви Вельган Парасковії Миколаївни.
    3. Про розгляд заяви Марцинюка Володимира Володимировича.
    4. Про розгляд заяви Сікорського Зіновія Михайловича.