Тривають заходи в рамках Акції «16 днів проти насильства»

Дата: 08.12.2022 20:51

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія                  «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Шістнадцяти денний період акції охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

07 грудня 2022 року в рамках акції «16 днів проти насильства» спеціалістами Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» було проведено зустріч з учнями 10 та 11 класів Трибухівської ЗОШ І – ІІІ ст.

Обговорювалися питання взаємостосунків в родинному , сімейному колах між батьками та дітьми, види насильства,  поняття «булінгу». Учням було запропоновано озвучити моделі їхньої поведінки в соціумі, шляхи вирішення конфліктних ситуацій в різних групах соціального середовища.

Основний лейтмотив  зустрічі  це – розуміння правильності життєвого вибору, моделі поведінки людини в соціумі, привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства, домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми. Також обговорювалися питання волонтерства та участі дітей у підтримці ЗСУ.

В час повномасштабної війни проти України,  росія і переважна більшість її громадян  показали своє справжнє обличчя, спотворене ненавистю до України і українців.  Агресія, людиноненависництво, насилля щодо громадянського населення,  дітей, не бачені за усю історію людства… Це їхній почерк, це їхня модель поведінки!

Українцям властиві гуманність і толерантність! Бережімо одне одного, не допустимо насильства в сім’ях, родинах і взагалі в стосунках між українцями!

При потребі звертайтеся на «гарячі телефонні лінії»:

• 1578 – з питань протидії торгівлі людьми;

• 1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству дітей;

• 0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних);

• 527 (безкоштовно з мобільних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

• Фото без описуФото без опису