Відкриття нового приміщення ФАПу у c. Новоставці Трибухівської територіальної громади

Дата: 07.12.2022 10:35

Завдяки ініціативі Трибухівського сільського голови Олега Ковдрина, який без вагань підтримав пропозицію депутатів про облаштування медзакладу в новому, більш зручнішому приміщенні, сьогодні мешканці села Новоставці  мають сучасний об’єкт медичного обслуговування.

На захід зібрались керівники району та громади – заступник начальника Чортківської районної військової адміністрації Михайло Демчук, голова Чортківської районної ради Марія Чупрій, начальник гуманітарного відділу Чортківської РВА Галина Чайківська, Трибухівський сільський голова Олег Ковдрин, старости населених пунктів громади та активна громадськість населеного пункту, тощо.

Під час вітальної промови  сільський голова Олег Ковдрин привітав присутніх з відкриттям нового фельдшерсько-акушерського пункту та зазначив, що медична сфера є одним з головних пріоритетів в роботі керівництва громади, адже усі ми добре розуміємо важливість надання якісних медичних послуг населенню, особливо первинною ланкою медицини.

З нагоди відкриття нового приміщення керівники району вручили голові громади подяку.

Після урочистостей Ігор Мотало,  директор КНП «Трибухівський центр ПМСД» Трибухівської сільської ради провів екскурсію новим приміщення ФАПу, де всі присутні мали змогу на власні очі переконатися, що воно дійсно відповідає всім сучасним вимогам та дасть можливість значно покращити як надання медичної допомоги, так і проведення профілактичних заходів жителям села.

Після завершення заходу, користуючись нагодою, активні жителі разом зі старостою  та очільником громади, обговорили.