З Міжнародним днем волонтера!

Дата: 05.12.2022 09:39

Фото без опису5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Для України це особливе свято, адже волонтерами в цьогоріч стали дуже багато людей.

Майже кожен житель нашої громади у певній мірі долучається до безкорисливих справ, аби допомогти нашим воїнам, переселенцям, всім, хто потерпає через війну, яку принесли на нашу землю російські окупанти. Ми всі боремося за Перемогу – і внесок кожного – безцінний.

Волонтери здійснюють неможливе, адже завдяки їхній незламності вдається допомагати людям у найгарячіших точках, збирати захмарні суми, аби придбати необхідні речі для фронту, тощо.

Навіть маленькі діти стали частиною великої боротьби – власноруч виготовляють патріотичні вироби та продають, співають, грають на музичних інструментах, жертвують свої заощадження, щоб доєднатися до волонтерських ініціатив, щоб не залишатися осторонь, коли вся країна протистоїть ворогу.

Зло перемагають добрими справами. І наші українські волонтери вкотре це доводять своєю щоденною працею.

Вдячний кожному з вас за ті зусилля, час, частинку серця, що ви даруєте людям і нашій країні.

Миру та здоров’я вам і нехай нові задуми обов'язково здійсняться!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.