Призовникам, які досягли 27-річного віку, необхідно пройти медичний огляд, для взяття їх на військовий облік або виключення з нього.

Дата: 22.11.2022 14:52

Фото без описуДо уваги осіб з числа призовників, які досягли 27-річного віку!

Відповідно до Розпорядження голови Чортківської РДА Володимира Шипітка №136/01-03 від 15.11.2022, просимо вас, 25 листопада 2022 року з 9:00 до 13:00 прибути до Третього відділу Чортківського РТЦК та СП за адресою: м. Бучач, вул. Просвіти, 25 для проходження медичного огляду, за результатами якого буде прийняте рішення про взяття вас на військових облік військовозобов’язаних або виключення з нього.

Також призовники, які виявлять бажання вступити до вищих навчальних закладів або військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, будуть направлені на проходження випробувань та складання вступних іспитів .

Якщо з тих, чи інших причин 25 листопада ви не зможете прибути для проходження медогляду, можете зробити це щовівторка та п'ятниці з 9:00 до 13:00.

Коли: 25 листопада або щовівторка і п'ятниці з 9:00 до 13:00

Де: Третій відділ Чортківського РТЦК та СП за адресою: м.. Бучач, вул. Просвіти, 25