З Днем працівника соціальної сфери

Дата: 06.11.2022 09:52

Фото без описуСьогодні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери - люди, які присвятили свої життя тому, щоб допомагати, підтримувати та розраджувати інших людей.

Шановні соціальні працівники! У теперішні тривожні часи ви особливо сильно потрібні нашому суспільству. Зараз саме вашої допомоги чекають тисячі людей, життя яких круто змінила чи взагалі поламала ця цинічна війна. Окрім літніх людей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт ваша підтримка необхідна ще й внутрішньо переміщеним особам, які, залишившись без пожитків і прихистку, рятуються у нашій громаді від бойових дій та окупації. Значна кількість людей сьогодні не можуть без вас і сотні людей сьогодні кажуть вам «дякую».

З великою пошаною бажаю працівникам соціального фронту невичерпних душевних сил та енергії. Вдячний за ваші чуйні серця, терпіння і повагу до людини. Нехай роздане вами тепло повернеться до вас людською любов’ю та достатком.

Зі святом!

З повагою, Олег КОВДРИН, Трибухівський сільський голова.