Дата: 21.10.2022 16:52

Згідно розпорядження сільського голови № 165-од «Про скликання двадцять четвертої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання» від 13.10.2022 року, погодженого рішенням Ради оборони Тернопільської області № 98 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного  стану  в  області»  від  20 жовтня 2022 року,  у вівторок, 25 жовтня 2022 року о 16:00 год., в залі засідань відбудеться двадцять четверта сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання з дотриманням заходів безпеки у разі оголошення повітряної тривоги та з порядком денним:

1. Про утворення місцевої пожежної охорони Трибухівської сільської ради.
    2. Про передачу транспортного засобу  комунальному підприємству «Вільховець» Трибухівської сільської ради.
    1. Про передачу майна комунальної власності Трибухівської сільської ради на праві оперативного управління.
    1. Про надання згоди на прийняття майна з державної у комунальну власність (принтер Swiftpro K60).
    2. Про затвердження змін до цільової  програми створення місцевої. автоматизованої системи централізованого оповіщення Трибухівської сільської ради на 2021-2024 роки.
    3. Про затвердження Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаними з наданням медичної допомоги у комунальному некомерційному підприємстві «Трибухівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Трибухівської сільської ради на 2022-2023 роки.
    4. Про затвердження  Програми фінансової підтримки  органів державної  влади Чортківського  району на 2022 рік.
    1. Про затвердення змін до цільової  Програми цивільного захисту населення і територій Трибухівської  сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 -2025 роки.
    1. Про затвердження  Програми  «Організація землеустрою Трибухівської сільської ради на 2022-2025 роки».
    1. Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства «Вільховець» Трибухівської сільської ради.
    1. Про завтвердження змін до  Програми фінансової підтримки  органів державної  влади Чортківського  району  на 2022 рік.
    2. Про затвердження змін до штатного  розпису  комунального підприємства«Вільховець» Трибухівської сільської ради.
    1. Про затвердження змін до комплексної  Програми  охорони  публічної безпеки, порядку та боротьби із злочинністю на території  Трибухівської об’єднаної територіальної громади на 2017- 2022 роки.
    2. Про затвердження змін до рішення сесії Трибухівської сільської ради № 763 від 24 грудня 2021 року «Про затвердження структури Трибухівської сільської ради, штатного розпису та кошторису витрат на утримання апарату Трибухівської сільської  ради,  умов оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування  на 2022 рік».
    3. Про затвердження програми фінансової підтримки військових формувань Збройних Сил України розташованих на території  Чортківського  району Тернопільської області на 2022-2023 роки.
    4. Про  затвердження  змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти Трибухівської сільської ради.
    5. Про  затвердження змін до штатного розпису  Новоставського  ЗДО «Буратіно».
    6. Про затвердження змін до  Програми сприяння територіальній обороні в Чорківському районі Тернопільської області на 2022 -2024 роки.
    7. Про затвердження Програми сприяння оборонній та мобілізаційній готовності на території Трибухівської територіальної громади на 2022 - 2024 роки.
    8. Про затвердження Програми підтримки управління соціального захисту населення Чортківської  районної військової адміністрації на 2022-2024 роки.
    9. Про розгляд заяви учасника бойових дій  Шмигельського Михайла Івановича.
    10.  Про розгляд заяви Кузь Орести Василівни.