"Карітас" продорвжує підтримувати ВПО Трибухівської громади

Дата: 21.10.2022 13:24

Коли працюєш з людьми, які опинилися в складних життєвих обставинах надзвичайно важливим моментом надання допомоги є підтримка соціальних партнерів, співпраця заради вирішення проблем конкретної людини чи сім’ї, можливість залучити якомога більше ресурсів.

Від імені спеціалістів Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» висловлюємо щиру вдячність нашим соціальним партнерам Карітас Чортків за системну підтримку вимушено переселених осіб, які проживають на території Трибухівської громади.

Кожен приїзд спеціалістів Карітас  Чортків - це можливість  внутрішньо переміщених осіб, що проживають в громаді отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, інформацію стосовно важливих питань, вичерпну юридичну допомогу,  можливість поспілкуватися з менеджером.

Продовжуємо спільними зусиллями працювати, допомагати і наближати нашу Перемогу разом!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису