В Трибухівській ЗОШ проведено благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Дата: 20.10.2022 15:01

В Трибухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів нашої громади 7 жовтня відбувся благодійний ярмарок під гаслом «Допомога ЗСУ».

На шкільне подвіря   завітали і представники Трибухівської сільської ради.  Весело, гамірно, яскраво, дружно і смачно проходив благодійний захід.  Діти  принесли різноманітні смаколики приготовлені вдома із допомогою батьків – це домашні випічки, тістечка, фрукти, бутерброди, пиріжки, а також патріотичні сувеніри виготовлені власними руками тощо.

Як повідомила директор навчального закладу  до благодійного ярмарку долучилися всі класні колективи школи і дуже приємно, що наші діти не байдужі до того, що відбувається в Україні.

Кошти, що були зібрані на ярмарку в сумі  11245 грн.  лідери учнівського самоврядування передали місцевій владі для потреб Збройних Сил України.

Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, учням, класним керівникам та дирекції школи, які долучилися до такої потрібної благодійної  справи. Адже добро, яке ми робимо для українського війська, обов’язково повернеться перемогою України.