З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 30.09.2022 12:51

Шановні вчителі, працівники

та ветерани освітянської ниви!

Щороку, разом із золотом осені, приходить свято – День працівників освіти. Кожен з нас згадує своїх Вчителів – тих, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими та професійними перемогами. Праця вчителя в школі чи викладача вищого навчального закладу, працівника у дошкільній чи позашкільній установі – справа відповідальна. Вчитель — не просто професія. Це покликання душі, вічний пошук істини та самовідданість.

Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук у далеко не простій справі навчання, виховання та розвитку кожної дитини, за вашу самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження духовно багатої України.

Вітаю всіх працівників освіти громади, ветеранів педагогічної праці з професійним святом. Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, успіхів у трудовій діяльності, миру та злагоди в родинах, любові та пошани ваших вихованців.

З повагою, Трибухівський сільский голова Олег КОВДРИН.