В Україні запрацював мобільний застосунок із мінної безпеки “MineFree”

Дата: 30.08.2022 13:21

“MineFree” (Без мін) – це мобільний додаток, розроблений волонтерами благодійної швейцарської організації “Free Ukraine” (Вільна Україна) за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Додаток дозволяє повідомити про виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, про виявлення боєприпасів, переглянути мапу небезпечних територій та отримати сповіщення про наближення до небезпечного об’єкту.

Завдяки застосунку, кожен, хто встановить його, матиме можливість: переглянути мапу, на якій позначено потенційно небезпечні території, згідно з даними ДСНС. отримати сповіщення у випадку наближення до небезпечного об’єкту. ознайомитися з довідником ДСНС, у якому є фото та опис вибухонебезпечних предметів. повідомити про виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

Застосунок можливо завантажити з App Store та Google Play.

Більше про функціонал — www.minefree.info