Жіноче лідерство на шляху відновлення України

Дата: 29.08.2022 15:45

Команда Трибухівської територіальної громади взяла участь у першій установчій зустрічі в рамках проєкту «Жіноче лідерство на шляху відновлення України». Цей проєкт реалізується «ТМЖК “Відродження нації» за підтримки British Embassy Kyiv та Pact Ukraine: building the world of equal opportunities. Цей проект передбачає забезпечення потреб та надання комплексної допомоги з відновлення з урахуванням гендерного аспекту.

До проєку долучилися учасники п’яти громад:  Трибухівської об'єднаної територіальної громади, Великоберезовицької селищної ради, Збаразької ОТГ, Лановецької  міської ради ? Lanivtsi City Council, Залозецької територіальної громади .

Зустріч з місцевими координаторками, представницями, представниками місцевих громад та ВПО пройшла в атмосфері якісного та конструктивного діалогу, в  ході зустрічі отримали інформацію про мету, діяльність та результати на які спрямований даний проєкт.