Дата: 22.08.2022 16:00

Згідно розпорядження сільського голови № 136-од «Про скликання двадцять третьої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання» від 18.08.2022 року, погодженого рішенням Ради оборони Тернопільської області № 83 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного  стану  в  області»  від  22 серпня 2022 року,  у вівторок, 30 серпня 2022 року о 16:00 год., в залі засідань відбудеться засідання двадцять третьої сесії Трибухівської сільської ради восьмого скликання з дотриманням заходів безпеки у разі оголошення повітряної тривоги та з порядком денним:

1. Про виконання бюджету сільської ради за 1 півріччя 2022 року .
    2. Про перейменування вулиць в селі Трибухівці, Трибухівської ТГ Чортківського району Тернопільської області.
    3. Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної  власності Трибухівської сільської ради на праві господарського відання або оперативного управління.
    1. Про передачу комунального майна на праві господарського відання.
    2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з наступною передачею в оренду.
    3. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Трибухівці.
    4. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с. Медведівці.
    5. Про продовження договору оренди земельної ділянки для обслуговування торгового павільйону.
    6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії в с. Трибухівці, вул. Балюка.
    7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії в с. Трибухівці, вул. Горішня.
    8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії в с. Медведівці, вул. Центральна.
    9. Про укладання договору оренди земельної ділянки (цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).