Гуманітарна допомога від Благодійного фонду "Карітас"

Дата: 29.07.2022 09:09

Благодійний фонд   «Карітас»  Бучацької Єпархії УГКЦ в рамках проекту: «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022 року»   надав  6 (шість) продуктових наборів для жителів Трибухівської  ТГ.

З метою підтримки найбільш вразливих категорій  населення нашої громади, продуктові набори було передано багатодітним сім´ям, сім´ям/осбам, які  опинилися в складних життєвих обставинах.

Колектив  Трибухівської сільської ради, громадяни ,які отримали продуктові набори, висловлюють щиру подяку працівникам  благодійного фонду «Карітас» за надану допомогу за розуміння та щиру підтримку  людей, які найбільше цього потребують у складний час, який переживає наша держава та її громадяни.

Миру і Божого благословення  усім нам!