До Трибухівської ТГ вже вкотре доставлено гуманітарний вантаж з Австрії

Дата: 28.07.2022 18:06

До Трибухівської ОТГ знову прибув вантаж із гуманітарною допомогою із Австрії, організований уродженкою села Трибухівці, Наталею Рекрут (Катеринчук), яка проживає у місті Лінц, киянином Павлом Непокритим, громадянами з Австрії Erich Hofmarcher, Christian Gaigg та жителями містечка Weyregg am Attersee.

Гуманітарна допомога надійшла у слідуючому вигляді:

• інвалідні візки з електромотором, інвалідний візок звичайний та ролятори;
  • велосипеди для дорослих і велосипеди дитячі;
  • дитячі коляски, візочок дитячий з ручкою, скейт, самокат, дитячі ходулі, дитячий горшок, машинка дитяча велика, нічник електричний та дитячі іграшки;
  • посуд (тарілки, кружки);
  • польові камфори;
  • дитяче харчування (суміші, пюре);
  • дитячі підгузки;
  • продуктів харчування (консерви, макарони, рис, чай, супи швидкого приготування, мука, мюслі, олія, молоко, нутелла, мед, рибні консерви, паштет, сіль,  енергетичні батончики, печиво,  тощо);
  • засоби гігієни (пральний порошок, вологі серветки, шампунь, мило тверде, зубні пасти, зубні щітки, туалетний папір);
  • одяг для дорослих і дітей (б/к).

Висловлюємо щиру вдячність добродіям із Австрії за таку коштовну гуманітарну допомогу та за всі Ваші добрі справи, нехай вони сторицею повертаються до Вас. Нехай Господь Бог оберігає від всякого злого, допомагає на кожному кроці та благословить Ваші сімї і родини, дарує всі ласки та щедроти.

Ми гарантуємо, що Ваша матеріальна допомога обовязково буде передана для наших захисників, а також для вимушено переміщених осіб, які постраждали від жорстокості російських окупантів!