Допомога від Міжнародної організації міграції

Дата: 22.07.2022 16:58

Міжнародна організація з міграції коштом початкового фінансування з Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації (CERF), Європейського Союзу, Канади, Німеччини та Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) ще в березні розпочала програму грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Програма наразі охоплює лише Вінниччину та Закарпаття. Планується розширення на Івано-Франківську, Львівську та Чернівецьку області.

Для отримання допомоги потрібно зареєструватися як ВПО в місцевих органах соціального захисту або ж ЦНАПі.

Пріоритет надається вагітним, самотнім батькам, сім’ям з двома або більше дітьми, родинам, де є люди з інвалідністю, людям поважного віку (65+ років) – тобто найменш захищеним верствам населення.

Розмір виплати складає 2 220 грн на особу.

За додатковою інформацією звертайтеся Сафа Мсеглі (Safa Msehli) smsehli@iom.int, +4179 403 5526, Пол Діллон (Paul Dillon) pdillon@iom.int, +4179 636 98 74.