Допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Дата: 22.07.2022 16:49

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2022р. № 446 „Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб” можна отримати ще один вид допомоги, на який не потрібно подавати додаткові заяви чи відомості. Списки на основі відомостей з Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб формує та передає Всесвітній продовольчій програмі ООН Міністерство соціальної політики.

Вноситься така інформація:

• ПІБ;
  • дата народження;
  • ІПН (або серія та номер паспорта за відсутності такого номера через релігійні переконання);
  • останнє задеклароване/зареєстроване місце проживання (область і район);
  • кількість переміщених членів домогосподарства;
  • контактний номер мобільного телефону.

За результатами розгляду та проведеної перевірки задля уникнення подвійних виплат, Всесвітня продовольча програма ООН надсилає повідомлення на вказаний контактний номер з кодом підтвердження та інформацією, як отримати грошовий переказ.

Розмір допомоги – 2 220 гривень на кожного члена домогосподарства на місяць, але не більш як для трьох осіб.

Виплата здійснюється щомісяця протягом трьох місяців через систему міжнародних грошових переказів Western Union.