Зі святом, фермери Трибухівської ТГ!

Дата: 17.06.2022 12:59

Фото без описуШановні фермери та працівники фермерських господарств! 19 червня вся країна відзначає – День фермера. Для кожного з нас праця фермера є важливою, адже це достаток на столі, родині, країні, а в умовах війни -  це віра кожного в завтрашній день.

Сьогодні фермер і фермерство – це навіть не професія, а швидше спосіб життя особливих людей, які не уявляють себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідною землею. Ви вносите відчутний внесок в розвиток аграрної галузі та економіки нашої громади та країни вцілому.

У цей день ми маємо нагоду подякувати тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Завдяки вашим працьовитим «золотим руками»,  мудрості та  напруженій  самовідданій  праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство.

Бажаю усім Вам міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Бажаю Вам  добрих врожаїв, мирного неба, хай обходять Вас стороною природні стихії! Нехай ваша праця збільшує достаток ваших родин та добробут нашої громади.

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.