Солодкі подарунки дітям, які проживають в Трибухівській територіальній громаді.

Дата: 02.06.2022 15:24

1 червня Україна та світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це чудова можливість нагадати дорослим про те, що діти – це наше майбутнє, і привітати юний цвіт нації зі святом! Зараз маленькі українці особливо потребують уваги та турботи, адже саме вони відбудовуватимуть країну після нашої перемоги. Від імені сільського голови Трибухівської сільської ради Олега Ковдрина, прийміть дорогі діти найщиріші вітання з цим святом. Добра, любові, щастя вам, а найбільше у ці тривожні дні миру і спокою. Нехай ніякі негаразди, лихоліття не затьмарять ваше життя.

З метою захисту прав та інтересів дітей в рамках заходів до Міжнародного Дня захисту дітей 1 та 2 червня в Трибухівській територіальній громаді спеціалістом служби у справах дітей Трибухівської сільської ради Марією Мацьків , спільно з поліцейським офіцером громади, відділення поліції № 2 (м. Бучач) Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області Олегом Куликом, директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжелікою Міщанчук, начальником відділу соціального захисту населення  Трибухівської сільської ради  Інною П’янтківською, старостами старостинських округів сіл Пилява, Медведівці, Пишківці, Цвітова вручено солодкі подарунки дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей, дітям з інвалідністю та дітям із сімей внутрішньо переміщених осіб.