Дата: 01.06.2022 15:26

До Трибухівської територіальної громади, вже вкотре, надійшла гуманітарна допомога із Австрії, до зібрання якої цього разу долучилися керівництво та вихованці приватної школи «Bishoflishes Gimnasium Petrinum» міста Лінц. Організацію збору та відправлення вантажу здійснила уродженка села Трибухівці, Наталія Рекрут (Катеринчук), яка проживає в м. Лінц. Вантажний автомобіль, яким було доставлено гуманітарний вантаж, надав уродженець села Трибухівці, Федорів (Бойко) Микола Степанович, що проживає в Іспанії.

Гуманітарна допомога надійшла у вигляді:

• продуктів харчування (консерви, макарони, рис, чай, кава, супи, енергетичні батончики, тощо) загальною вагою - 1000кг.;
  • засобів гігієни (вологі серветки, шампунь, мило, миючі засоби) 100 кг.;
  • інвалідні візки;
  • білизна;
  • дитячі речі (памперси, дитяче харчування).
  • медикаменти (обезболюючі, антибіотики, антиалергетики, перев'язочний матеріал, джгути) 20 кг., з яких частину адресовано та вже передано до Бучацької міської комунальної лікарні, а також поштою буде відправлено до Львівського військового госпіталю та до КНП «Дніпровська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги», місто Дніпро.

Решту медикаментів найближчим часом буде передано до медичного закладу в м. Тернопіль, де лікують захисників, поранених на фронті.

Трибухівська громада висловлює щиру вдячність за  Вашу турботу про Україну в тяжкі часи війни. Нехай всі ваші добрі справи сторицею повертаються до вас, Господь Бог оберігає від всякого злого, допомагає на кожному кроці та благословить Ваші сімї і родини всіми ласками та щедротами.

Будьте впевнені, що Ваша матеріальна допомога обовязково буде передана за призначенням!