Розкажіть свою історію про війну в Україні на mywar.mkip.gov.ua! Нас має почути весь світ!

Дата: 12.04.2022 16:53

Фото без описуМільйони українців стали безпосередніми свідками безпрецедентної для всього цивілізованого світу жорстокої війни росії проти України у самому центрі Європи.

mywar.mkip.gov.ua – сайт, створений Міністерством культури та інформаційної політики України, щоб громадяни розповідали свої історії війни для всього світу. Акаунт, з якого було здійснено розсилку повідомлення під назвою “Ukraine”, належить Держспецзв’язку.

Водночас, сьогодні після надходження зазначеного повідомлення в мережі масово почали з’являтися повідомлення з наступним текстом: “Не відкривати, видаляти, це з метою отримання даних”.

Попереджаємо, що ці залякування не відповідають дійсності.

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє про безпечність такого повідомлення від Ukraine із посиланням на mywar.mkip.gov.ua, яке сьогодні отримали українці.

! Не втрачайте пильності при отриманні будь-яких повідомлень, що містять будь-які посилання, особливо з файлами-додатками у форматі xlsx, exe, zip. В жодному разі не переходьте за такими посиланнями.

! Дотримуйтесь інформаційної гігієни та слідкуйте за оновленнями лише з перевірених сайтів!

????????Зупинимо #інфотерор