Не дай себе перемогти інформаційним терористам!

Дата: 30.03.2022 10:16

???????? Поки наші військові знищують ворога на суші, в повітрі та на воді, Центр протидії дезінформації при РНБО України веде війну в інформаційному просторі.

Забувши про будь-який гуманізм, ворог знищує не лише наших людей, міста та державу, він впливає на нашу свідомість.

Для цього він активно використовує «інформаційний тероризм».

????Інформаційний тероризм – прямий свідомий вплив на психіку та свідомість людей з метою формування необхідних думок і суджень, що певним чином задають напрям поведінки людей.

На практиці під інформаційним тероризмом зазвичай передбачають такий насильницький пропагандистський вплив на психіку, який не залишає для людини можливостей для критичної оцінки інформації.

Як підсумок ми маємо постійне відчуття страху та пригнічення, чого й бажають інфотерористи.

Не дайте себе перемогти!

Читайте про інфортероризм детальніше за посиланням: https://cpd.gov.ua/announcement/інформаційний-тероризм/