Дата: 25.03.2022 11:42

Фото без описуВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!

Рішенням військового командування, водіям машин та мотоциклів тепер не можна користуватися відеореєстраторами.

Заборона стосується фото- відеознімання та діє у всіх областях країни:

• не можна знімати дороги загального користування;

• об’єкти загального призначення;

• об’єкти інфраструктури, блокпостів, укріплень;

• розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

Це рішення прийняли, щоб не поширювати дані про дії українських військових і сил тероборони. Заборона діє на всій території України і поширюється на реєстратори в авто та мототранспорті.

В МВС розповіли, що загрожує водіям, які попри заборону, продовжать використовувати відеореєстратори. За словами радника міністра внутрішніх справ Вадима Денисенка, порушник «надовго не зможе їздити за кермом»:

— По-перше, цей реєстратор буде вилучено в силу того, що це воєнний час. По-друге, я думаю, що людину затримають, з нею будуть проводити доволі жорстку бесіду.Я думаю, що у цих випадках машину навіть можна забирати на штрафмайданчик, — каже Денисенко.

Радник міністра закликав громадян ставитися до вимог воєнного часу відповідально.

Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/zhartiv-ne-bude-vidomo-yak-karatimut-vodiyiv-yaki-ne-vimknut-videoreiestrator_285565.html