Щодо порядку отримання пенсій особами, які змінили фактичне місце проживання

Дата: 18.03.2022 11:31

Фото без описуПовідомляємо тимчасовий порядок дій при виплаті пенсій та соціальних допомог для осіб, які виїхали з місця фактичного проживання та тимчасово проживають у населених пунктах Вишнівецької громади.

Громадянам, які виїхали з місця фактичного проживання для отримання пенсії/грошової допомоги необхідно:

Зателефонувати (особисто) до АТ «УКРПОШТА» за номером 0800 300 545 (дзвiнки безкоштовні);

Повідомити про необхідність отримання пенсії/грошової допомоги за іншою адресою та передати наступну інформацію:

1. прiзвище, ім’я та по батькові одержувача пенсiï та/або грошової допомоги;
  2. адресу отримання пенсiï/грошової допомоги до березня 2022 року;
  3. паспортні дані (серія та номер паспорта);
  4. номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;
  5. нову адресу для виплати: індекс найближчого відділення Укрпошти, назву населеного пункту, вулицю, будинок, номер квартири (при потребі у отриманні виплат вдома).