В умовах воєнного стану введено спрощений порядок призову громадян по мобілізації до військових частин ЗСУ

Дата: 28.02.2022 12:28

Відповідно до розпорядження Головнокомандувача Збройних Сил України Територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки доведено завдання щодо спрощеного порядку призову громадян.

Так, ступінь придатності до військової служби громадян, які призначенi (призначаються) на доукомплектування військових частин Сил територіальної оборони збройних Сил України, здійснюється в обсязі тілесного огляду шляхом отримування скарг та заяв. Призов громадян здійснювати за паспортом громадянина України.

Крім того, визначено обмежити призов громадян по мобілізації, які є працівниками Укрзалізниці, водії, що забезпечують роботу муніципального транспорту, та громадян, які задіяні у забезпеченні роботи критичних об’єктів інфраструктури.