Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 17:11

Сьогодні за участі громадськості та представників Трибухівської сільської ради, на знак вшанування загиблих учасників Революції гідності, відбулося покладанням квітів  до пам’ятника  «Борцям за волю України». Присутні молитвою та хвилиною мовчання вшанували  Героїв Небесної Сотні,  та згадуючи революційні події запалили лампадки.

В храмах Трибухівської територіальної  громади відбулися Богослужіння  та поминальні панахиди за душі невинно вбитих жертв  розстрілів на Майдані.

З проникливою промовою виступив Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова: «Події Революції Гідності змінили всіх нас та стали переломним моментом в історії нашої держави. Ми віддаємо шану героям, що пожертвували найціннішим заради нашого майбутнього – своїм життям. Вічна пам’ять та вічна слава Героям Небесної Сотні!»

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!