З Днем єднання!

Дата: 16.02.2022 12:52

Фото без описуШановні жителі

Трибухівської територіальної громади!

Відповідно до Указу Президента України від 14.02.2022 №53/2022 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства" - 16 лютого оголошено Днем єднання.

І хоча цей день, нам обіцяли зробити днем нападу, ми з вами просто зараз робимо Днем єднання. На честь цього Державний прапор України  піднятий у кожному куточку країни, а зокрема і у кожному населеному пункті нашої Трибухівської громади. Кожен з нас продовжує виконувати свої обов‘язки на робочому місці заради добробуту нашої громади, та Української Держави.

Сьогодні Україна переживає тривожні часи. Мужні воїни боронять наші землі від ворога. Як і завжди в тяжкі хвилини, у часи, коли нам загрожує небезпека, українці не впадають у відчай, не здаються, а гуртуються, об’єднуються у спільній боротьбі за непохитний суверенітет нашої держави. Ми любимо свою Україну і будемо боротися до кінця за її незалежність. За кожний колосок, який дозріває на її жовтій ниві. За кожен клаптик синього неба, яке невпинно біжить над щедрою українською землею.

Тож, залишаймося єдиними, зберігаймо спокій, допомагаймо армії, захищаймо Україну!

З Днем єднання!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою, Олег Ковдрин Трибухівський сільський голова.