Набір до лав територіальної оборони

Дата: 17.01.2022 11:03

Згідно вимог Закону України «Про основи національного спротиву» на даний час здійснюються заходи з формування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, а саме проводиться відбір та призначення солдатів, сержантів, офіцерів зі складу військовослужбовців, призов із запасу військовозобов’язаних на дійсну військову службу, для укомплектування частин територіальної оборони в с. Білобожниця, Чортківський район, Тернопільська область.

Хто може вступити до лав тероборони та як це зробити?

Військовий досвід a6o стать значення не мають. Обмеження за віком — від 18 до 55 років.

Також на службу в підрозділи TpО запрошуються офіцери запасу, які мають досвід військової служби, а також військовозобов’язані та резервісти без досвіду військової служби, які матимуть змогу зайняти старшинські, сержантські та солдатські посади.

Відповідно буде надано гарантії соціального i правового захисту військовослужбовців та членів добровольчих формувань територіальних громад, які беруть участь у національному спротиві.

Грошове забезпечення :

-        Військовослужбовці рядового, сержантського i старшинського складу від 10 200 грн.

-        Військовослужбовці офіцерського складу від 13 000 грн.

УВАГА: для кандидатів, які вступають на службу до частин територіальної оборони, діють ті ж пільги, що i для кандидатів, які вступають на військову службу за контрактом до інших частин 3CУ (збереження місця роботи із виплатою середнього заробітку, скасування виплати відсотків за існуючим кредитом тощо).

забезпечення та повний пакет соціальних послуг.

...Всім, хто виявляє бажання захищати свій рідний край та готовий укладати контракти на проходження дійсної військової служби звертатися до Третього відділу Чортківського районного територіального центру комплектування соціальної підтримки за адресою: місто Бучач, вул. Просвіти , 25 a6o тел..+З80965133120.