Привітання Олега Ковдрина, Трибухівського сільського голови із католицьким Різдвом Христовим

Дата: 24.12.2021 17:25

Щороку 25 грудня Римо-католицька церква відзначає день народження Ісуса Христа.  Різдво Христове – одне з найважливіших християнських свят.

Тож, щиросердечно вітаю значну частину жителів Трибухівської громади та Українські діаспори за межами України - віруючих-католиків  з Різдвом Христовим та Новим роком.

Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Сподіваюсь, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, сповідуватимуть їх щодня.

Щиро бажаю добра і благополуччя, злагоди й любові Вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних Вам і радісних Різдвяних свят! Хай щастить у Новому році!

Хай в день святого Різдва
Дзвенить усюди коляда,