Вифлеємський вогонь вже в Трибухівській ТГ!

Дата: 22.12.2021 16:46

Уже багато років поспіль представники Бучацького Пласту беруть участь у традиційній церемонії передачі Вифлеємського вогню миру. Цей рік, звісно, не став винятком.

Сьогодні пластуни передали Вифлеємський вогонь миру Трибухівському сільському голові Ковдрину Олегу Івановичу з побажанням успішної та дружньої праці у наступному році, як символ, що надає сил на добрі справи, які ми робитимемо для нашої громади та її мешканців.

Олег Ковдрин зазначив, що  сьогодні ми перейняли Благодатний вогонь у наших пластунів і будемо передавати цей вогонь в кожен старостинський округ, до всіх закладів освіти та комунальних установ, які є на нашій території.

Усі бажаючі мешканці, для своїх домівок, можуть перейняти Вифлеємський вогонь миру завітавши до адмінбудівлі сільської  ради. Обов'язково візьміть із собою свічечку або лампадку.

Велика подяка нашим пластунам за щирість, за тепло, і за прекрасну пластунську мелодію, яка завжди звучить, коли передається Вифлеємський вогонь, який  надихає нас  на мудрі рішення, добрі справи і дарує Різдвяну радість.