«Запроси дитину на свята, канікули у родину»

Дата: 14.12.2021 09:23

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Майбутнє сиріт» проводить акцію «Запроси дитину на свята, канікули у родину». Кожна дитина мріє про люблячу, турботливу сім’ю, але нажаль виховується в інтернатному закладі. Для дитини така участь в акції є важливою, адже в її житті з’являються люди, які можуть стати другом, підтримкою чи новою сім’єю. Саме таких візитів в гостьові сім’ї діти з нетерпінням чекають, що є дуже важливим для них. Отож, друзі, не гайте часу, проявіть милосердя, подаруйте дитині свято родинного кола.

Сім’ї, які виявлять бажання взяти участь в благодійній акції та прийняти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з інтернатних закладів Тернопільської області у коло своїх родин на час Новорічно-Різдвяних свят  можуть звернутися (бажано, до 30 грудня 2021 року) в  службу у справах дітей Трибухівської сільської ради за адресою: вул. Галицька, буд. 2, село Трибухівці, Чортківського району, Тернопільської області.

Громадяни, які виявлять бажання прийняти дітей зазначеної категорії повинні подати:

• заяву (із зазначенням фактичного місця проживання і контактних номерів телефону);
  • копії паспортів.

Додатково інформуємо, що в сім’ях, які виявлять бажання взяти дітей з інтернатних закладів буде проведено обстеження матеріально-побутових та житлових умов працівниками служби у справах дітей.

Пам'ятайте, що діти­-сироти чекають зимових свят, адже зможуть їх провести по-новому, в сімейній атмосфері!

За  довідкою просимо звертатися за телефоном: 0680133253