Участь керівника та фахівця із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради у онлайн-семінарі щодо соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк

Дата: 09.12.2021 13:17

09 грудня 2021 року директор та фахівець із соціальної роботи  КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліка Міщанчук , Микола Мицьо взяли участь в  онлайн -семінарі щодо соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, а  також надавачів соціальних послуг, які здійснюють соціальну роботу та надають соціальні послуги звільненим особам, щодо користування та можливостей мобільного додатку «FREE LIFE».

Цифровий додаток «FREE LIFE»  представляє собою єдину електронну систему, що містить загальну інформацію щодо можливостей отримання медико-соціальних послуг для засуджених та звільнених, які мають соціально- небезпечні захворювання, щодо основних нормативно-правових документів, освітньо-просвітницькі матеріали для засуджених/звільнених, відеокурси життєвих навичок тощо.

Додаток також має карту з надання медико-соціальних послуг (мапа, що відображає найближчі до користувача центри СНІДу, наркологічні диспансери, кабінети довіри, центри адаптації для звільнених, органи пробації, центри надання безоплатної правової допомоги, освітні заклади, центри, осередки тощо).Фото без опису