Участь представників Трибухівської ТГ у онлайн-тренінгу щодо базових знань з протидії торгівлі людьми, ідентифікації постраждалих осіб та надання їм допомоги

Дата: 09.12.2021 13:11

На замовлення Національної соціальної сервісної служби громадська організація «ТМЖК «Відродження нації»  08 грудня 2021 року провела                   онлайн -навчання щодо базових знань з протидії торгівлі людьми, ідентифікації постраждалих осіб та надання їм допомоги.

В навчанні взяли участь представники Трибухівської громади, до повноважень яких належить реалізація державної політики щодо протидії торгівлі людьми : начальник відділу соціального захисту населення Трибухівської сільської ради Інна П’янтківська,  директор та фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліка Міщанчук , Микола Мицьо.

Учасники навчання здобули знання та практичні навички, необхідні для організації ефективної роботи із запобігання торгівлі людьми у територіальній громаді, перенаправлення та надання допомоги постраждалим особам.