Зустріч в Медведівській ЗОШ I-IIст. в рамках акції «16 днів проти насильства»

Дата: 06.12.2021 18:15

Просвітницькі заходи з метою формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, профілактику домашнього насилля, булінгу були проведені                           06 грудня 2021 року  в рамках акції «16 днів проти насильства» в Медведівській ЗОШ I-IIст.

У зустрічі взяли участь  директор та фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжеліка Міщанчук та Микола Мицьо,  поліцейський офіцер громади, ст. лейтенант Олег Кулик, спеціаліст служби у справах дітей Трибухівської сільської ради Марія Мацьків.

В ході заходу учні оцінювали ризики інфікування у різних ситуаціях, мали змогу ознайомитися зі стадіями ВІЛ-інфекції, переглядали соціальні ролики про форми й види насильства, булінгу, а також дискутували на задані теми, обговорювали можливості як себе захистити та не стати «жертвою».

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це знання та володіння інформацією.

Фото без описуФото без описуФото без опису       Фото без опису