Дата: 03.12.2021 16:10

13 грудня 2021 року о 16:00 год. у приміщенні Трибухівської сільської ради відбудеться позачергова шістнадцята сесія Трибухівської сільської ради восьмого скликання, згідно розпорядження № 173-од від 02.12.2021 року, з порядком денним:

1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Трибухівської сільської ради на 2022 рік.
  2. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу – комунальне підприємство «Вільховець» Трибухівської сільської ради.
  3. Про внесення змін до  штатного розпису  КП «Вільховець» Трибухівської сільської ради.
  4. Про зміну місця знаходження юридичної особи – Трибухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  5. Про зміну місця знаходження юридичної особи – Пишківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
  6. Про зміну місця знаходження юридичної особи – Медведівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів.
  7. Про зміну місця знаходження юридичної особи – Новоставської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
  8. Про зміну місця знаходження юридичної особи – Пилявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  9. Про перейменування юридичної особи –  Трибухівського  дошкільного навчального закладу (дитячий садок).
  10. Про вступ в права засновника Трибухівської сільської ради юридичної особи – Пишківського дошкільного навчального закладу (дитячий садок).
  11. Про вступ в права засновника Трибухівської сільської ради юридичної особи – Цвітівського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Лісова казка»
  12. Про вступ в права засновника Трибухівської сільської ради юридичної особи – Новоставського дошкільного навчального закладу (дитячий садок)
  13. Про вступ в права засновника Трибухівської сільської ради юридичної особи – Пилявського дошкільного навчального закладу (дитячий садок)
  14. Про вступ в права засновника Трибухівської сільської ради юридичної особи – Медведівського дошкільного навчального закладу (дитячий садок)
  15. Про внесення змін до штатного розпису Пилявської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів.
  16. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Трибухівської обєднаної територіальної громади.
  17. Про затвердження Комплексної програми з реалізації сімейної, ґендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2022-2025 роки.
  18. Про внесення змін до рішення № 640 «Про затвердження Програми придбання у комунальну власність Трибухівської територіальної громади об’єктів нерухомого майна на 2021-2023 роки» від 23.11.2021 року.
  19. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Трибухівської сільської ради.
  20. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2021 рік.
  21. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.
  22. Про надання матеріальної допомоги.
  23. Про розгляд земельних питань.