З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

Дата: 05.12.2021 16:44

5 грудня  відзначається Міжнародний день волонтера – свято усіх, хто за покликом серця допомагає людям, не вимагаючи подяки, нагород і визнання.

Шановні волонтери, у вас важлива і відповідальна місія. Допомогти, врятувати життя, вберегти людину від зневіри, надихнути на боротьбу із тяжким недугом або вселити надію на краще – для вас стає сенсом життя. За останні роки в Україні слово «волонтер» стало тотожним слову «порятунок». У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність саме волонтерська активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додають віри.

Символом міжнародного волонтерського руху є серце, простягнуте рукою. Так і кожен із вас віддає людям частку себе.

У цей день висловлюю велику вдячність всім волонтерам за відкритість, щирість, людяність та добрі серця. Щастя та здоров’я вам та вашим сім’ям.

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.