З ДНЕМ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2021 15:03

Шановна громадо!

Сьогодні, 21 листопада, ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Україна зробила свій вибір. Європейський, демократичний. Ми обрали шлях, яким йтиме наша держава, яким йтимуть наші діти та онуки. Шлях побудови вільної, незалежної гуманної, демократичної Української Держави, де основною цінністю – є людина, її гідність та права.

Ми тільки на початку цього шляху. У нас багато складних завдань. Основне – відстояти територіальну цілісність та незалежність України, зберегти її економічний потенціал та розпочати впровадження тих змін у всіх сферах життя, які вимагає народ. Це не просто. Нам потрібна згуртованість, віра, наполегливість. Сила зростає у боротьбі, вправність – у праці, досвід – в аналізі і упередженні помилок.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава українському народу!   Слава Україні!  Слава її Героям!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський Сільський голова!