Із Всеукраїнським днем працівників культури і Днем української писемності та мови

Дата: 08.11.2021 11:04

Фото без описуШановні краяни!

Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і Дня української писемності та мови!

Сьогодні свято усіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками  національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Без вихідних і свят, але завжди із святом у душі працюєте Ви для людей.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Символічно, що 9 листопада відзначається ще одне свято нашої культури – День української писемності та мови. Але наше завдання не лише в цей день, а постійно пам’ятати, що любов і повага до української мови об’єднує наш народ. Наша мова є запорукою героїчного подолання всіх викликів, які є загрозою для незалежності та суверенітету України. То ж плекаймо в душі любов до рідної мови, а материнське слово нехай буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом.

Вітаючи вас зі святом, зичу Вам довголіття і здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя в родинах, творчих успіхів і достатку. Хай у праці та в ділах Вас завжди супроводжують хліборобська пісня, творче натхнення, оптимістичний дух і щира віра у щасливе майбутнє рідного народу і нашої держави.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.