В Трибухівській ОТГ відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 18.10.2021 16:59

18 жовтня 2021 року під головуванням Трибухівського сільської голови  Олега КОВДРИНА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії з питань захисту прав дитини було винесено п’ять невідкладних питань щодо позбавлення батьківських прав, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про надання згоди органу опіки та піклування на укладання Договору дарування житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами, в якому зареєстрована та проживає малолітня дитина, а також про постановку на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Прийняті рішення були спрямовані на соціальний захист дітей.