Кожен із нас, може долучитися до акції "Створюємо ліси разом"!

Дата: 08.10.2021 16:33

Фото без описуЗ 1 жовтня стартувала масштабна Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента «Зелена країна», під час якої кожен охочий у будь-якому куточку України зможе долучитися, посадити власне дерево і в такий спосіб зробити особистий внесок у збільшення лісистості нашої області і України загалом.

Сьогодні 08 жовтня 2021 року  Трибухівський сільський голова, Олег Ковдрин спільно із працівниками комунальної установи «Вільховець» Трибухівської сільської ради прийняли участь у висадці  посадкового матеріалу дуба.

Підготовлена ділянка,  достатня кількість вологи у грунті, а головне – дружний колектив лісівників Бучацького лісового господарства та представників від Трибухівської ОТГ, все це дало гарні результати і рівненькі рядочки лісових культур.

Без лісу не було б життя на Землі, тому ми мусимо берегти його, примножувати і передати у спадок наступному поколінню.