Державна прикордонна служба України - перспектива зайнятості сьогодні

Дата: 30.09.2021 15:29

24 вересня 2021 року у приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний захід  на тему: "Державна прикордонна служба України - перспектива зайнятості сьогодні".

Андрій Лущик (начальник групи комплектування в Тернопільській області  до Державної Прикордонної Служби України) провів цікавий та захоплюючий семінар. Присутні  дізналися про можливості та переваги служби за контрактом у підрозділах Державної прикордонної служби України, ознайомилися з  можливостями  здобуття освіти та навчання  в Академії Державної прикордонної служби, перспективу кар’єрного росту, якісне медичне обслуговування, професійну підготовку за міжнародними стандартами, забезпечення житлом, медичне забезпечення і т. д.

Цікавим для присутніх був також перегляд стрічки про прикордонну службу України.

Учасники заходу  активно обговорювали моменти, задавали питання і, слід зазначити, що одна особа з числа присутніх виявили бажання співпрацювати  з Андрієм Лущиком з метою проходження служби.

- «Отож пропоную вам,  приміряти на себе цю професію з мужнім характером і стати новим обличчям держави на кордоні»,- резюмував зустріч Андрій Лущик.